Ochranné fólie

Ochranné fólie ponúkame v leskom (Xpel Ultimate Plus) a matnom (Xpel Stealth) prevedení. Obe fólie poskytujú profesionálnu ochranu laku až s 10 ročnou zárukou.

VÝKON – TRVANLIVOSŤ – KVALITA

Ochranné fólie Xpel sú číre alebo matné polyuretánové samozacelovacie fólie s permanentným akrylátovým vysoko transparentným lepidlom, ktoré sa aplikujú na povrch karosérie. Dokonale zabraňujú poškriabaniu jeho povrchu a tiež vzniku nežiaducich hologramov. Spoľahlivo chráni celé vozidlo proti odletujúcim kamienkom, drobným kolíziám na parkovisku aj proti korózii. Sú tiež veľmi odolné proti pôsobeniu agresívnej cestnej špine, vtáčiemu trusu, kyslému prostrediu a vzniku vodných škvŕn.

Ochranná fólia Xpel Ultimate Plus Paint Protection Film

Poškodený povrch sa sám zregeneruje a vyčistí vplyvom pôsobenia tepla zo slnečného žiarenia a vyzerá opäť ako nový.

Nainštalované ochranné fólie XPEL nie sú na povrchu vidieť, neskresľujú farbu laku a zároveň maximálne podporujú jeho lesk. Sú UV stále a pri tom UV priepustné. To znamená, že inštalovaná fólia nežltne.

Ochrannými fóliami XPEL možno polepiť celé auto alebo jeho jednotlivé časti. Najčastejšie sa používajú na ochranu predných časti automobilu ktorá je najviac namáhaná ako je predný nárazník, maska, kapota, predné blatníky, svetlá, predné stĺpiky, časť strechy a spätné zrkadlá. Taktiež na ďalšie exponované miesta ako sú zadný nárazník alebo jeho nákladová hrana, prahy a tiež časti zadných blatníkov.

Ochranné fólie je možné ľahko a rýchlo odstrániť bez poškodenia laku.

Fólie pri bežnom aj podrobnejšom pohľade nie je vôbec vidieť, takže nenarúšajú pôvodný vzhľad automobilu.