Preskočiť na obsah

OCHRANNÉ FÓLIE

Táto ochranná fólia vyniká svojou funkčnosťou. Dôkazom je garancia 10 ročnej záruky od výrobcu. Kým iné fólie časom zožltnú, popraskajú alebo sa začnú lúpať, XPEL fólie zostávajú číre a výhodou je samoregeneračný efekt.
Celá rada fólií je ručne kreslená, meraná a testovaná manuálne. Fólie XPEL využívajú špeciálnu technológiu, ktorá umožňuje filmu zbaviť sa škrabancov za niekoľko minút.

Ochranné fólie ponúkame v leskom (Xpel Paint Protection Film) a matnom (Xpel Stealth) prevedení. Obe fólie poskytujú profesionálnu ochranu laku až s 10 ročnou zárukou.

Dokonale zabraňujú poškriabaniu povrchu a tiež vzniku nežiaducich hologramov. Spoľahlivo chráni celé vozidlo proti odletujúcim kamienkom, drobným kolíziám na parkovisku aj proti korózii. Sú tiež veľmi odolné proti pôsobeniu agresívnej cestnej špine, vtáčiemu trusu, kyslému prostrediu a vzniku vodných škvŕn.

čistá a bezpečná práca

XPEL DAP systém (Design Access Program) bol vyvinutý priamo v XPEL USA. Je to databáza, ktorá obsahuje presné informácie k viac ako 80.000 modelom áut a je neustále aktualizovaná. Je to špičkový softvér pre presné rezanie ochrannej fólie na jednotlivé komponenty automobilov. Každá fólia XPEL je vyrezaná tak, aby dokonale zodpovedala Vášmu vozidlu. Dáta v nej slúžia ako podklad pre rezací ploter, ktorý vyreže presný tvar ochrannej fólie vrátane všetkých detailných výrezov (svetlá, znaky, kľučky, A stĺpiky, B stĺpiky a podobne). Fólia sa tak na auto inštaluje kompletne vyrezaná, takže nie je potrebné nebezpečné ručné dorezávanie na karosérii vozidla a nehrozí poškodenie pôvodného laku.

Fólie XPEL

Paint Protection

Ochranné fólie laku doporučujeme inštalovať hneď na nové vozidlo, čo najskôr po zakúpení vozidla.

Ochranné fólie laku doporučujeme inštalovať hneď na nové vozidlo, čo najskôr po zakúpení vozidla. Lak je bez poškodení, nepotrebuje žiadne opravy, retuše a leštenia, ktoré sa musia robiť pri už používaných vozidlách. Výhodou je nepoškodený povrch a hlavne nižšia cena inštalácie.

MOŽNOSTI POLEPU

BASIC

Polep zahŕňa nasledovné časti vozidla: časť kapoty, časť blatníkov, nárazník, svetlá, spätné zrkadlá, podkľučky

STANDARD

Polep zahŕňa nasledovné časti vozidla: celá kapota, nárazník, svetlá, spätné zrkadlá, podkľučky

PREMIUM

Polep zahŕňa nasledovné časti vozidla: nárazník, celá kapota, blatníky, svetlá, spätné zrkadlá, podkľučky, A – stĺpiky, B – stĺpiky, časť strechy

FULL WRAP

Polep zahŕňa nasledovné časti vozidla:

celé auto