Prečo XPEL

XPEL fólie sú vyrábané v USA od roku 1997. Všetky svoje zdroje, čas, ľudský kapitál a výskum sústreďujú na vývoj najinovatívnejších produktov na ochranu automobilov na trhu.

Dodržiavú najvyššie štandardy kvality v celom výrobnom procese od dizajnu až po distribúciu. To všetko urobilo zo značky XPEL jedno z najuznávanejších mien v automobilovom priemysle.


BEZKONKURENČNÁ OCHRANA LAKU


Táto ochranná fólia vyniká svojou funkčnosťou. Dôkazom je garancia 10 ročnej záruky od výrobcu. Kým iné fólie časom zožltnú, popraskajú alebo sa začnú lúpať, XPEL fólie zostávajú číre a výhodou je samoregeneračný efekt.

Celá rada fólií je ručne kreslená, meraná a testovaná manuálne. Fólie Ultimate využívajú špeciálnu technológiu, ktorá umožňuje filmu zbaviť sa škrabancov za niekoľko minút. 


ČISTÁ A BEZPEČNÁ PRÁCA


XPEL DAP systém (Design Access Program) bol vyvinutý priamo v XPEL USA. Je to databáza, ktorá obsahuje presné informácie k viac ako 80.000 modelom áut a je neustále aktualizovaná. Je to špičkový softvér pre presné rezanie ochrannej fólie ULTIMATE PLUS na jednotlivé komponenty automobilov ako aj autofólií XPEL PRIME na okná. Každá fólia XPEL je vyrezaná tak, aby dokonale zodpovedala Vášmu vozidlu. Dáta v nej slúžia ako podklad pre rezací ploter, ktorý vyreže presný tvar ochrannej fólie vrátane všetkých detailných výrezov (svetlá, znaky, kľučky, A stĺpiky, B stĺpiky a podobne). Fólia sa tak na auto inštaluje kompletne vyrezaná, takže nie je potrebné nebezpečné ručné dorezávanie na karosérii vozidla a nehrozí poškodenie pôvodného laku.

DAP systém

Ochranné fólie laku doporučujeme inštalovať hneď na nové vozidlo, čo najskôr po zakúpení vozidla. Lak je bez poškodení, nepotrebuje žiadne opravy, retuše a leštenia, ktoré sa musia robiť pri už používaných vozidlách. Výhodou je nepoškodený povrch a hlavne nižšia cena inštalácie.