Preskočiť na obsah

Mactac ColourWrap

  • by

Pre kompletné 3D polepy áut

Kompletné celopolepy dopravných prostriedkov kladú vysoké nároky na použité fólie. Vyžadujú flexibilné materiály, s ktorými sa ľahko pracuje a ktoré zároveň dobre držia na komplikovaných povrchoch. Nová rada liatych fólií MACtac ColourWrap tieto požiadavky s prehľadom spĺňa, a navyše ponúka škálu päťdesiatich farieb, vysokú odolnosť a luxusný vzhľad.

Car wrapping je veľmi populárnou disciplínou a velký výber skutočne liatych fólií určených pre celopolepy do tejto chvíle spoločnosti Mactac chýbal. Fólie sú primárne určené k aplikácií na lakované kovové povrchy. Dajú sa však použiť aj k polepom lodí. V tom prípade je však treba ošetriť hrany lakom Mactac Sealer, aby sa takzvane uzavreli. Nová rada fólií o sile 80 µm má číre repozičné akrylátové lepidlo na solventnej báze. Šírka rolky je, ako je u týchto typov fólií zvykom 152 centimetrov a dĺžka návinu 25m.

V ponuke sú tieto farebné prevedenia

Dvadsaťjedna otieňov leskej a pri bielej a čiernej farbe je životnosť 8 rokov (veritikálna aplikácia), u ostatných lesklých odtieňov je to 6 rokov. Horizontálna životnosť je 5 respektíve 3 roky. Päť matných farieb má 8 ročnú životnosť (vertikálna). Pri bielej a čiernej je to 6 rokov. Horizotnálna životnosť je 5 respektíve 3 roky. Trinásť metalických otieňov má vertikálnu životnosť 4 roky a horizontálná životnosť je 2 roky. Jedenásť metalických matných otieňov vo vertikálnom prevedení má životnosť 4 roky v horizontálnom má 2 roky.

ColourWrap Series